Одержимі бажанням (2022)
8.0
3 Оцінки
Одержимі бажанням (2022)
8.0
3 Оцінки
8.3k переглядів
38+
Головний герой працює сімейним психологом і, використовуючи свою інтуїцію, викриває невірних чоловіків і спокушає дружин, які страждають від ситуацій, що склалися в їхньому житті. Незабаром чоловік стає пішаком у грі, де стираються кордони між коханням, довірою, пристрастю та одержимістю.
Ми рекомендуємо
Image-Description
Вполювати свідка (2020)

Коли в місті вирує сильний шторм, офіцери підрозділу з боротьбі з наркотиками транспортують свідка в справі наркокартелю з Колумбії разом із його дочкою. Несподівано на конвой нападають Сікаріо. Щоби вижити, герої змушені сховатися в найближчому будинку, яким стає заклад для людей похилого віку, а керує тут усім відважна Тейлор.

Image-Description
Допоможіть згадати (2013)

Черговий п'ятничний вечір затягнувся аж до ранку понеділка, проте всі події цієї вечірки ніхто з учасників згадати не може. Щоб, нарешті, з'ясувати, що відбувалося протягом двох днів, друзі вирішують взяти ще випивки, повернутися на те місце, де вони починали, і повторити уїк-енд.

Image-Description
Сліпий (2017)

Одного разу чоловік, який займається написанням романів, потрапляє з дружиною в автокатастрофу. В результаті його кохана гине, а сам герой втрачає зір. Він втрачає смак до життя, але через кілька років ситуація кардинально змінюється, коли він знайомиться з дружиною арештованого бізнесмена.

Image-Description
З любов'ю, Розі (2014)

Розі та Алекс були найкращими друзями з дитинства, і тепер, наприкінці школи, вони збираються продовжувати навчання в університеті. Однак у їхній долі є різкий поворот, коли після ночі зі зіркою школи Розі дізнається, що у неї буде дитина. Незважаючи на те, що обставини та життєві ситуації розділяють героїв, і через роки вони продовжують пам’ятати один одного та почуття, яке поєднувало їх у молодості ...